Henkilökunta | Autoliitto
Johto      
Pasi Nieminen Toimitusjohtaja, Autoliitto ry pasi.nieminen(at)autoliitto.fi 09 7258 4421
Ari Rajala Toimitusjohtaja, AL-palvelut Oy ari.rajala(at)autoliitto.fi 09 7258 4480
Ilkka Lehtinen Kehitysjohtaja ilkka.lehtinen(at)autoliitto.fi 09 7258 4462
       
Viestintä      
Jukka Tolvanen Viestintäpäällikkö jukka.tolvanen(at)autoliitto.fi 09 7258 4425
       
Markkinointi      
Taina Saari Markkinointipäällikkö taina.saari(at)autoliitto.fi 09 7258 4424
       
Tekninen neuvonta      
Teppo Vesalainen Koulutuspäällikkö teppo.vesalainen(at)autoliitto.fi 09 7258 4427
Matti Laaksonen Kenttäpäällikkö matti.laaksonen(at)autoliitto.fi 09 7258 4453
       
Jäsenasiat      
Sari Erjamo-Seppä Palveluneuvoja, jäsenasiat sari.erjamo-seppa(at)autoliitto.fi 09 7258 4450
       
Matkailu      
Susanna Suokonautio-Hynninen Matkailupäällikkö susanna.suokonautio-hynninen(at)autoliitto.fi 09 7258 4444
Tiina Malmi Palveluneuvoja, matkailu tiina.malmi(at)autoliitto.fi 09 7258 4443
Tiina Soppi Palveluneuvoja, matkailu tiina.soppi(at)autoliitto.fi 09 7258 4479
Tiina Mäkelä Palveluneuvoja, matkailu tiina.makela(at)autoliitto.fi 09 7258 4442
Varpu Nokelainen Palveluesimies   09 7258 4441
       
AL-kauppa tilaukset      
Heidi Kaivonurmi Myyntivastaava, AL-kauppa tilaukset heidi.kaivonurmi(at)autoliitto.fi 09 7258 4439
Riitta Jansson Varasto, AL-kauppa tilaukset riitta.jansson(at)autoliitto.fi 09 7258 4435
       
Talous- ja hallintopalvelut      
Niina Ovaska Talouspäällikkö niina.ovaska(at)autoliitto.fi 09 7258 4433
Marko Haaranen IT-asiantuntija marko.haaranen(at)autoliitto.fi 09 7258 4434
Eija Piensalmi Kirjanpitäjä eija.piensalmi(at)autoliitto.fi 09 7258 4454
Sara Kuningas Maksuliikenteen hoitaja sara.kuningas(at)autoliitto.fi 09 7258 4432
       
Matkanjatkamispalvelut      
Lauri Oksanen Turvapalvelukoordinaattori lauri.oksanen(at)autoliitto.fi 09 7258 4466
Minna Rapo Turvapalvelukoordinaattori minna.rapo(at)autoliitto.fi 09 7258 4440
Raili Laine Tiepalveluneuvoja raili.laine(at)autoliitto.fi 09 7258 4470
Anni Rautiainen Tiepalveluneuvoja anni.rautiainen(at)autoliitto.fi 09 7258 4451
Heidi Kuosmanen Tiepalveluneuvoja heidi.kuosmanen(at)autoliitto.fi 09 7258 4482
Milla Liimatainen Tiepalveluneuvoja milla.liimatainen(at)autoliitto.fi 09 7258 4472
Jenny Ainasoja Tiepalveluneuvoja jenny.ainasoja(at)autoliitto.fi 09 7258 4446
       
Järjestöpalvelut      
Taina Kytäjä-Roimu Järjestöpäällikkö taina.kytaja-roimu(at)autoliitto.fi 09 7258 4423
Anna Vollner Järjestöassistentti anna.vollner(at)autoliitto.fi 09 7258 4438
       
Janne Koivisto Projektipäällikkö janne.koivisto(at)autoliitto.fi 0400 274827

@: etunimi.sukunimi(at)autoliitto.fi