Tasanopeuden lajiryhmä kuuntelee kenttää! Ottakaa yhteyttä ja kertokaa ehdotuksia ja mielipiteenne!

Regularity committee would like to have your proposals and opinions! Please contact us if you have any.

Lajiryhmä / Committee

Markku Lehisto Pj markku.lehisto(at)kesko.fi +358 50 5917 549
Lasse Fleege   lasse.fleeg(at)saunalahti.fi +358 400 682 647
Stefan Felin   stefan.felin(at)outlook.com +358 40 848 8011
Pasi Hallikainen   elpazo(at)kolumbus.fi +358 50 434 7095
Kari Kuosmanen   kari.kuosmanen(at)kolumbus.fi +358 500 459 9983
Tapani Kuparinen   tapani.kuparinen(at)luukku.com +358 400 408 8265
Martti Nurmisalo   matti,murmisalo(at)desibelius.com +358 40 716 9744
Asko Sairanen   asko.sairanen(at)outlook.com +358 400 668 511
Jarmo Vesala   vesalakone(at)gmail.com +358 40 557 9897
Hannu Sulonen Vj hannu.sulonen(at)saunalahti.fi +358 50 432 7058
Kari Temonen Vj kari.temonen(at)luukku.com +358 50 531 7781