Osaston Hallitus ja säännöt §§, viimeisimmät lausunnot sekä muuta yleistä | Autoliitto

Olet täällä

Osaston Hallitus ja säännöt §§, viimeisimmät lausunnot sekä muuta yleistä

Helsingin seudun osaston hallitus 2019

Osaston sähköposti: alhelsinki at pp.inet.fi                

Osaston puhelin: 0400 366806

Osaston säännöt:

Microsoft Office document icon 2017_saannot_autoliiton_helsingin_seudun_osasto.doc

Hallitus:

Puheenjohtaja Hannu Hänninen  hannu hanninen at kolumbus.fi

Stefan Felin   stefan.felin at outlook.com

Reijo Häkkinen r.hakkinen at kolumbus.fi

Rauli Koivunen   rauli.koivunen at gmail.com

Heikki Laurell hlaurell at saunalahti.fi

Markku Lehisto   markku.lehisto at kesko.fi

Erkki Pulkkinen   eki.pulkkinen at kolumbus.fi

Jaakko Riikonen   jaakko.riikonen at outlook.com

Eija Suvimäki   eija.suvimaki at gmail.com

Eeva Wetterstrand-Pihola   eeva.wetterstrandpihola at gmail.com

 

Osaston yleissihteeri: Kari Tornivaara   kari.tornivaara at gmail.com

Lausunto Helsingin seudun Maankäyttö, Asuminen ja Liikenne -19 suunnitelmasta:

PDF icon 2019_al-hki_hsl_mal-19pdf.pdf

Osasto ja Autoliitto toimivat yhteisrekisterinpitäjänä EU:n GDPR direktiivin mukaisesti oheisen selosteen mukaisesti:

Tiedosto al-osastot_tietosuojaseloste.docx

Helsingin seudun osaston jäseniä on palkittu Autoliiton ansiomerkeillä 2019:

Petri Staack, hopeinen ansiomerrki, luovutettiin hänelle 2.6. AutoSlalom kilpailun yhteydessä:

 

 

 

 

Jaa muillekin