Osaston Hallitus ja säännöt §§, viimeisimmät lausunnot HEIJASTIMET, KESKUSTATUNNELI | Autoliitto

Olet täällä

Osaston Hallitus ja säännöt §§, viimeisimmät lausunnot HEIJASTIMET, KESKUSTATUNNELI

Helsingin seudun osaston hallitus 2021

Osaston sähköposti: alhelsinki at pp.inet.fi                

Osaston puhelin: 0400 366806

Osaston säännöt:

Microsoft Office document icon 2017_saannot_autoliiton_helsingin_seudun_osasto.doc

Tiedosto liikennetunneli_keskustan_ali_on_tarpeellinen.docx

Tiedosto 2020_al-helsinki_heijastintiedote.docx

Hallitus:2021

Puheenjohtaja Hannu Hänninen,  hannu hanninen at kolumbus.fi

Stefan Ekström, steffi.ekstrom at outlook.com

Stefan Felin, stefan.felin at outlook.com

Reijo Häkkinen, reijo.hakkinen at outlook.com

Katri Id. kati.id69 at gmail.com

Anne Jatkola, anne.jatkola at gmail.com

Rauli Koivunen, rauli.koivunen at gmail.com

Heikki Laurell, hlaurell at saunalahti.fi

Markku Lehisto   markku.lehisto at outlook.com

Martti Merilinna  martti.merilinna at luukku.com

Marko Muikku, marko.muikku at hotmail.com

Jaakko Riikonen, jaakko.riikonen at outlook.com

Eija Suvimäki   eija.suvimaki at gmail.com

 

HIIDENHUIPUN ISÄNTÄ Erkki Pulkkinen  eki.pulkkinen at kolumbus.fi

 

Lausunto Helsingin seudun Maankäyttö, Asuminen ja Liikenne -19 suunnitelmasta:

 

PDF icon 2019_al-hki_hsl_mal-19pdf.pdf

Osasto ja Autoliitto toimivat yhteisrekisterinpitäjänä EU:n GDPR direktiivin mukaisesti oheisen selosteen mukaisesti:

Tiedosto al-osastot_tietosuojaseloste.docx

 

 

 

 

 

 

Jaa muillekin