Suomeksi på svenska In English Auf Deutsch
Pienennä tekstin kokoa Suurenna tekstin kokoa Tulostettava versio

Piirien ja paikallisosastoiden yhteystiedot

 

Piirien ja paikallisosastojen yhteystiedot


AL:N LÄNSI-LAPIN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Jelena Koivumäki
Vähäruonantie 21
94700 Kemi
Puh. 040 5722668
jelena.kilpiainen(at)gmail.com

AL:n Kemin Seudun osasto:
pj. Esa Lohiniva, Pyräspolku 1, 94450 Keminmaa, puh. 040 526 9395, esa.lohiniva(at)elisanet.fi
siht. Kalle Andersson, Etelärantakatu 12 A 1, 94100 Kemi, puh. 050 330 1962, kalle.andersson(at)itella.com

AL:n Tornion osasto:
pj. Taisto Korhonen, Isopalontie 32 F 5, 95410 Kiviranta, puh. 040 5045 526, taistoko(at)netti.fi
siht. Seija Hellevaara, Ekorrstigen 4, 95336 Haparanda, Sverige, +46 70 6212692, seijah_(at)hotmail.com

AL:N LAPIN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Ensio Simonen
Saapponintie 7 A 4
96460 Rovaniemi
puh. 0400 287 774,
ensio.simonen(at)gmail.com

AL:n Napapiirin osasto (ent. Rovaniemen osasto, johon yhdistetty Autoliiton Ivalon, Kittilän sekä Sodankylän osastot):
pj. Pentti Kaikkonen, Karpalokatu 8, 96500 Rovaniemi, puh. 040 849 4872, penttikaik(at)luukku.com
siht. Elise Härö, Kielasmutka 19, 96440 Rovaniemi, puh. 040 716 0108

AL:N POHJOIS-POHJANMAAN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Jarmo Lempiäinen
Postikellonkuja 3
90150 Oulu
puh. 0400 206 960,
jarmo.lempiainen2(at)pp.inet.fi

AL:n Kalajokilaakson osasto:
pj. Heikki Jylkkä, Metsäreunantie 25 A, 85900 Reisjärvi, puh. 0400 916 480, heikki.jylkka(at)gmail.com,
siht. Inga Jylkkä, Mäntytie 6, 85900 Reisjärvi, puh. 0400 778 345

AL:n Kuusamon osasto:
pj+ siht. Alpo Lehto, Lepinkäisentie 12, 93600 Kuusamo, puh. 0400 217175

AL:n  Oulun osasto:
PL 157,90101 Oulu
pj. Marko Laine, Hollarinhaka 4 B, 90450 Kempele, markolaine(at)hotmail.com, puh. 0400 759 515, siht. Mika Lampinen, Laurinkuja 2 C 17, 90420 Oulu, puh. 040-550 2851, mika.m.Lampinen(at)efora.fi

AL:n Pyhäjokivarren osasto:
vpj. Veio Ollila, Rysätie 32, 85100 Kalajoki, puh 050-559 3456, veio.ollila(at)gmail.com
siht. Harri Turunen, Lautatarhankatu 29, 86300 Oulainen, puh. 050 5204417,  hturunen(at)kotinet.com

AL:n Siikalatvain osasto

AL:N KAINUUN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja -
 
AL:n Kajaanin osasto:
pj. Vesa Suutari, Vasikkavaarantie 306, 87250 Kajaani, p. 040 5950 385, os.vesariekko(at)gmail.com
siht. Seppo Sirviö, Tehdaskatu 20 A 4, 87100 Kajaani, puh. 040 8498 497,seppo.sirvio(at)kajaani.net

AL:n Sotkamon osasto:
pj. Pekka Niskanen, Kaitainsalmentie 34 B, 88600 Sotkamo puh. 040 732 6210
siht. Veikko Hakkarainen, Oikokatu 6, 88600 Sotkamo, puh. 0400 418849

AL:n Suomussalmen osasto:
pj. Risto Kemppainen, Joukokyläntie 225, 83600 Suomussalmi, puh. 050 362 0152, risto.kemppainen(at)kuutamokeikat.fi ,siht. Antti Kemppainen, Pouhuntie 2, 89600 Suomussalmi, p. 040 824 9186, antti.o.kemppainen(at)hotmail.com

AL:n Vaalan osasto


AL:N POHJANMAAN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Mauri Jansson Koulurinne 17 B
64100 Kristiinankaupunki
puh. 0400 981907
mauri.jansson(at)pp.inet.fi

AL:n Kokkolan osasto:
pj. Veijo Haapakoski, Hiekkakatu 10, 67100 Kokkola, puh. 044 2800 156, ph.haapakoski(at)pp.inet.fi
siht. Päivi Haapakoski, Hiekkakatu 10, 67100 Kokkola, puh. 040-5171822, ph.haapakoski(at)pp.inet.fi

AL:n Perhonjokilaakson osasto

AL:n Pohjanmaan osasto:
pj. Lasse Vilkevuori, Sibeliuksenkatu 19, 64100 Kristiinankaupunki,
puh. 0400 780 500, lasse.vilkevuori(at)ovt.fi ,siht. Christer Malinen, Panimontie 29, 64100 KRS, puh. 040 7552030, christermalinen(at)gmail.com

AL:N ETELÄ-POHJANMAAN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Veli Valli               
Teerikuja 2 B 5, 61800 Kauhajoki

puh. 0400 661 203
valliveli8@gmail.com

AL:n Alavuden seudun osasto
pj. Arto Keski-Mattinen, Rajalantie 204, 63400 Alavus as, puh. (06) 512 0181, a.keski-mattinen(at)pp.inet.fi

AL:n Härmän osasto:
pj. ja siht. Heli Hietala, Kivihuhdantie 212 A, 62300 Härmä, puh. 050 343 4154, heli.hietala(at)netikka.fi

AL:n Ilmajoen osasto:
pj. Arto Uusi-Ranta, Vaasantie 1009, 61350 Huissi, puh. 0400 883 951
siht. Jari Uusi-Ranta, Talaskuja 7, 61330 Koskenkorva, puh. 040 233 124

AL:n Jalasjärven osasto:
Matti Tenkula, Sussoonkuja 6 as 4, 61800 Kauhajoki, puh. 0400 388 855, mtenkula(at)gmail.com

AL:n Järviseudun osasto:
pj. Jaakko Penninkangas, Välitie 11, 62900 Alajärvi, puh.044-292 3345, jaakko.penninkangas(at)kuljetusseppala.fi
siht. Jarmo Ojajärvi, Ojajärventie 185, 62940 Hoisko, puh. 050 500 5050, jarmo.ojajarvi(at)japo.fi

AL:n Kauhajoen osasto:
pj. Veli Valli, Teerikuja 2 B 5, , 61800 Kauhajoki, puh. 0400 661 203, valliveli8(at)gmail.com

AL:n Seinäjoen osasto:
pj. Jorma Kuni, puh. 0400 639061, jorma.kuni(at)netikka.fi
siht. Petri Rintamäki, petri.rintamaki(at)nic.fi

AL:n Ähtärin osasto:
pj. Olavi Isoaho, PL 1008, 63701 Ähtäri, puh. (06) 533 2606


AL:N SATAKUNNAN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Tuomo Heinonen
Euraniityntie 291
27510 Eura
puh. 0400 739 016, tuomo.heinonen2(at)gmail.com

AL:n Euran osasto:
pj. Tuomo Heinonen, Euraniityntie 291, 27510 Eura, puh. 0400 739 016, tuomo.heinonen2(at)gmail.com
siht. Jaana Rainesto, Eurakoskentie 26, 27400 Kiukainen, p. 040 840 1340, jaana.rainesto(at)outlook.com

AL:n Huittisten osasto:
pj. Jouni Lounas, Kuusitie 16, 32700 Huittinen, puh. 044 5601682
siht. Tarmo Jylhä, Jokiahteentie 123, 38210 Vammala, puh. 0500 631 228, tarmo.jylha(at)suomi24.fi

AL:n Kankaanpään osasto:


AL:n Pohjois-Satakunnan osasto:
pj. Markku Kymäläinen, Jokikuja 3, 39700 Parkano, puh. 0400 679 570

AL:n Porin osasto:
pj. Jorma Pohjus, Kriisintie 45, 38840 Niinisalo, puh. 0400 626 845, pohjus(at)gmail.com

AL:n Rauman seudun osasto:
pj. Osmo Haavisto, Kirkkotie 51, 27100 Eurajoki, p. 044 2982 469
siht. Elina Peippo, Harakkalantie 80, 26510 Rauma, puh. 0400-800313, elina.peippo(at)hotmail.com

AL:n Säkylän osasto:
pj. Petri Helminen, Räisäläntie 6, 27800 Säkylä, puh. 0500 239 916, petri.helminen(at)sataedu.fi 
siht. Erkki Kaunisto, Nikkarintie 2 C, 27510 Eura, puh. 040 733 7290, ek-mallit(at)hotmail.com

AL:N PIRKANMAAN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja -

AL:n Länsi-Pirkanmaan osasto:
pj. Seppo Rehakka, Putajantie 494, 38210 Sastamala, puh. 040 960 1117, rehakka(at)kopteri.net
siht. Jouko Lehtisalo, Harjunniitynkatu 30, 37140 Nokia, puh. 0400 545 310, jouko.lehtisalo(at)sci.fi

AL:n Mäntän osasto

AL:n Oriveden osasto

AL:n Tampereen Seudun osasto:
siht. Eila Siltala, Myllärinkatu 6 C 27, 37100 Nokia, puh. 0400-702541, eila.siltala(at)kotiposti.net

AL:n Valkeakosken osasto:
pj. Juha Turunen, Hämeentie 96, 37800 Toijala, vaeltaja100(at)suomi.24.fi

AL:n Virtain osasto
 

AL:N HÄMEEN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja

Kari Lammia
Kanunginkuja 6
13720 Parola
p. 0400 711 357, kari.lammia(at)pp.inet.fi

AL:n Forssan Seudun osasto:
pj. Jukka Malinen, Luhtatie 9, 31300 Tammela, puh. 045-6322893, jukka.malinen(at)a-katsastus.fi
siht. Teijo Mikkola, Kurkelankatu 6, 30300 Forssa, puh. 050-4685065, teijo.mikkola(at)fai.fi

AL:n Hämeenlinnan osasto:
pj. Kari Lammia, Kanunginkuja 6, 13720 Parola, puh. 0400 711 357, kari.lammia(at)pp.inet.fi
siht. Jouko Eskola, Mäntytie 4, 13720 Parola, jouko.eskola(at)pp.armas.fi

AL:n Itä-Hämeen osasto:
pj. Tapio Nieminen, Heinävuorentie 29, 19850 Putkijärvi, puh 0400 353 992, tapio.a.nieminen(at)phnet.fi
siht. Erkki Virtanen, Mäntytie 2, 19700 Sysmä, puh. 040 5570 610, erkki.virtanen(at)phnet.fi

AL:n Kärkölän osasto

AL:n Lahden Seudun Osasto:
pj. Eija Koskinen, Hedelmätarhantie 4 B 9, 15860 Hollola, p. 0400 876 205, eija.koskinen(at)luhta.fi
siht. Maarit Kontiainen, Retkitie 1 D 17, 15870 Hollola, puh.040 749 0320, maikki.koskinen(at)phnet.fi

AL:n Lammin osasto

AL:n Nastolan osasto:
pj. Esa Nevalainen, Niinitie 50 A 6, 15560 Nastola, 040 472 9006, esku500(at)hotmail.com
siht. Erkki Wirkola, Merkuriuksentie 2 A 1, 00750 Helsinki, puh. 050 526 4517, erkki(at)wirkola.fi

AL:n Padasjoen osasto
pj. Esko Seppälä, Nyystöläntie 166, 17510 Nyystölä, p. 040 596 7275
siht. Helena Pakkanen, Häntämäentie 140, 17470 Maakeski, p. 03 556 1132

AL:n Riihimäen osasto:
pj. Maarit Brusin, Reunakatu 4,11130 Riihimäki, puh. 040-197 2543, maarin.brusin(at)fennia.fi
siht. Veijo Tolonen, Hämeenkatu 18 B 10,  11130 Riihimäki,  puh. 019-721 071, veijo.tolonen(at)vtolonen.fi

 AL:N VARSINAIS-SUOMEN PIIRI

Väliakainen piirinjohtaja;

Teuvo Rauhanen
Vanha Hirvensalontie 15
20810 Turku
puh. 0400 976 917
teuvo.rauhanen(at)gmail.com

AL:n Ahvenanmaan osasto

AL:n Loimaan Seudun osasto:
pj. Pertti Frisk, Länsikaari 18, 32440 Alastaro, 050 67571, pertti.frisk(at)gmail.com
siht. Raija Moisio, Mäki-Kitkontie 82, 32200 Loimaa, puh. 040 5431 841, raija.moisio(at)seutuposti.fi

AL:n Raision osasto:
pj. Kaj Silver, Metsätähdentie 2, 21250 Masku, puh. 044 0203 007, kajesilver(at)gmail.com
siht. Pertti Osola, Kunnaankatu 4 A 4, 21200 Raisio, puh. 040 709 4163, alraisionos(at)gmail.com

AL:n Salon osasto:
pj. Jani Kurvinen, Turuntie 1247, 31520 Pitkäjärvi, puh. 0400 536 526, kurvinen.jani(at)gmail.com
siht. Markku Järviö, Lehmijärventie 170, 25170 Kotalato, puh. 044-3639057, markkujarvio(at)pernio.salonseutu.fi

AL:n Sauvon osasto:
pj. Teijo Taivula,  Ruonantie 280 A, 21570 Sauvo,p.  0500 824873, teijo.taivula(at) luukku.com

AL:n Turun osasto:
pj. Tapio Sällylä, Kotipolku 6 A 12, 21530 Paimio, p. 0400 521363, tapiosallyla(at)hotmail.com,   siht. Tuula Ernvall, Kotipolku 6 A 12, 21530 Paimio, puh. 040 558 7604, tuula.ernvall(at)gmail.com

AL:n Vakka-Suomen osasto:
pj. Raija Paaer-Ruohola, Paleninkuja 7, 23500 Uusikaupunki, puh. 0500 535 052


AL:N KESKI-SUOMEN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Martti Ronikonmäki
Keltinmäentie 23 A 3
40640 Jyväskylä
puh. 040 5585 667, ronikko(at)elisanet.fi

AL:n Jyväskylän osasto:
pj. Juha Lamberg, puh. 0400 541777, juha(at)lamberg.in
siht. Mika Pylvänäinen, puh 0500 546861, mika.pylvanainen(at)gmail.com

AL:n Jämsän Seudun osasto:
pj. Pekka Paasonen, Vitikkalantie 4 A 3, 42100 Jämsä, p. 050 5248403, pekkapaasonen1(at)gmail.com
siht. Jorma Nuppula, Karijärventie 90, 42100 Jämsä, puh. t. 0500 241 727, jnuppula(at)nettilinja.fi

AL:n Kangasniemen osasto:
pj. Pentti Kangas, Suurosenkuja 2 as3, 51200 Kangasniemi, puh. 0400 647 864, pentti.kangas(at)mimet.fi
siht. Marika Hurme p. 0400 976688

AL:n Keuruun osasto

AL:n Saarijärvi-Karstulan osasto

AL:n Tikkakosken osasto:
PL 2, 41161 Tikkakoski/pj. Erkki Savolainen, puh. 0500 645 480, erkki.savolainen(at)mobiili.net
siht. Kaija Lehmusjoki, Liinakatu 13, 41160 Tikkakoski, puh. 040 535 1880, k_lehmusjoki(at)hotmail.com

AL:n Viitasaaren osasto

AL:N POHJOIS-SAVON PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Kari Kuokkanen
Satamakatu 34 A 3
70100 Kuopio
puh. 0400 378 637
kari.kuokkanen1(at)luukku.com

AL:n Kiuruveden osasto

AL:n Kuopion osasto:
pj. Jyrki Knuutinen, Hallikkalantie 120, 71330 Räsälä, p. 0400 375155, knuutinen.jyrki(at)gmail.com siht. Jukka Martikainen Kilinkuja 8, 70780 Kuopio, puh. 044-7853306, jukka.martikainen(at)sakky.fi

AL:n Pielaveden osasto

AL:n Suonenjoen osasto:

AL:n Varkauden osasto:
pj. Jyrki Haapala, p. 040 867 9121, jyrki.t.haapala(at)gmail.com
siht. Mari Nisonen, p. 050 410 8114, mari.nisonen(at)gmail.com

AL:n Ylä-Savon osasto:
pj. Pertti Sarivirta, Makkaralahdenkatu 13 B 11, 74120 Iisalmi, puh. 0500 571 922, pertti.sarivirta(at)gmail.com
siht. Elsa Kvist, Makkaralahdenkatu 13 B 11, 74120 Iisalmi, puh. 050 543 9277 elsa.kvist(at)gmail.com


AL:N POHJOIS-KARJALAN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja -

AL:n Joensuun osasto:
pj. Antero Mutanen Rakentajantie 12, 81100 Kontiolahti, p. 0400 572258, antero.mutanen(at)gmail.com.
siht. Kauko Tahvanainen, Ohvanantie 273, 82200 Hammaslahti, puh. 0400 629592, kauko.tahvanainen(at)gmail.com

AL:n Keski-Karjalan osasto:
pj. Markku Nenonen, Ojamäentie 32, 82500 Kitee, puh. 0400 677 656, make.nenonen(at)gmail.com
siht. Soile Korhonen, Suksjoentie 30, 82500 Kitee, p. 050 466 2432, soile.korhonen(at)windowslive.com

AL:N ETELÄ-SAVON PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Kalevi Pulkkinen
Kalliotie 26
52700 Mäntyharju
puh. 0440 258 951,

kalevi.pulkkinen41(at)gmail.com

AL:n Juvan osasto:
pj. Pekka Harmoinen, Lipsalantie 25, 51900 Juva puh. 0400 203 468
siht. Mauri Sopenperä, Metsätie 16. 51900 Juva, puh. 0400 158 536, mauri.sopenpera(at)metsakeskus.fi

AL:n Mikkelin osasto:
pj. Pekka Kolehmainen, Kappalaisenkatu 4 D 16, 50170 Mikkeli, puh. 050 559 3775, almikkeli(at)gmail.com
siht. Anu Savander

AL:n Mäntyharjun osasto:
pj. Kalevi Pulkkinen, Kalliotie 26, 52700 Mäntyharju, puh. 0440 962 529, kalevi.pulkkinen41(at)gmail.com, siht.  Leila Pulkkinen, Kalliotie 26, 52700 Mäntyharju, 0440 962 529, pulkkinen.leila(at)gmail.com

AL:n Pertunmaan osasto:
pj. Veli-Matti Tuomela, Kehätie 5, 19410 Kuortti, puh. 0440-494712, teija.tuomela(at)pp.inet.fi
siht. Teija Tuomela, Kehätie 5, 19410 Kuortti, puh. 044-5617032, teija.tuomela(at)pp.inet.fi

AL:n Pieksämäen osasto:
pj. Heikki Myllyluoma, Leppäkankaantie 267, 76850 Naarajärvi, puh. 050 520 1566, heikki.myllyluoma(at)pp1.inet.fi
siht. Hilkka Nyyssönen, Tuohiniementie 10 A 4, 76100 Pieksämäki, puh. 040 3154281 hilkkanyyssonen990(at)hotmail.com

AL:n Savonlinnan osasto:
pj. Urpo Kosonen, Laitaatsillantie 14 E 37, 57170 Savonlinna, puh. 050 567 0482 ,urpo.kosonen(at)elisanet.fi
siht. Urpo Kosonen

AL:N KAAKKOIS-SUOMEN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja;

Jorma Lindström
Karhulantie 59 A 12

48600 Kotka
puh. 0400 655 069
pihvi.jorma(at)gmail.com

AL:n Haminan Seudun osasto:
pj. Petri Paavola, Sipilänmäentie 192, 49540 Metsäkylä, p. 040 5180374, petripaavola(at)hotmail.com
siht. Kaija Sipilä Lamperinmäentie 24, 49540 Metsäkylä, puh. 0400 605 592, kaija.s(at)luukku.com

AL:n Etelä-Karjalan osasto
pj. Jarkko Fredriksson, Rautaveikonkuja 6 as 5, 55610 Imatra, puh. 0400 316 722, jarkko.fredriksson(at)pp.inet.fi

AL:n Iitin osasto:
Jari Laiho, Rautatienkatu 5 A 8. 47400 Kausala, puh. 0400 154 614

AL:n Kotkan osasto:
pj. Jorma Jack, Lähteenkatu 6 C 3, 48600 Kotka, p. 0500 619 482, jorma.jack1(at)luukku.com
siht. Jorma Hiironen, Karhulantie 76-78. 48600 Kotka, p. 050 5664052, hiirojo(at)nic.fi

AL:n Kouvolan osasto:
pj. Ismo Korhonen, Kaupunginpuutarha 10, 45100 Kouvola, puh. 0206158873, ismo.korhonen(at)kouvola.fi
siht. Arja Kaukinen, Jukolantie 2 B 26, 45200 Kouvola, puh. (05) 311 7380, arja_kaukinen(at)hotmail.com

AL:n Parikkalan osasto:
yhd. Etelä-Karjalan osastoon


AL:N UUDENMAAN PIIRI

Väliaikainen piirinjohtaja

Juhani Köykkä
Vehkatie 25–29 as 4
04400 Järvenpää
puh. 040 572 5766
lasse.koykka(at)suomi24.fi

AL:n Hangon osasto:
pj. Tapio Salo, Nummitie 1, 10900 Hanko, puh. 0400 404 815, tapio.salo(at)helkamabica.fi
siht. Eric Liljefors, Kaivokatu 10, 10900 Hanko, puh. 0400 86 188, eco(at)liljefors.fi

AL:n Hyvinkään osasto:
pj. Raino Oksman, Kotolahdenkuja 3, 05100 Röykkä, p. 050 586 0492, hinauskuljetus.r.oksman(at)co.inet.fi
siht. Juha Pajulahti, Joutsentie 1 A 4, 01450 Vantaa, puh. 0400 809 251, juha.pajulahti(at)gmail.com

AL:n Keski-Uudenmaan osasto:
pj. Jukka Joutsjoki, Harjutie 8, 04400 Järvenpää, puh. 0400 300 769, jukkajoutsjoki(at)hotmail.com
siht. Tuula Salminen, Olavinlinnantie 12 M, 04340 Tuusula, puh. 040 5946 026, tu.salminen(at)kolumbus.fi

AL:n Lohjan osasto:
pj. Heimo Yrjönsalo, Nummijuntintie 5 A, 08700 Lohja, puh. 040 506 9270, heimo.yrjonsalo(at)netti.fi
siht. Timo Saloranta, Asemakuja 12 as.23, 08700 Lohja, puh. 0500 812160, Timo Saloranta(at)kolumbus.fi.fi

AL:n Loviisan osasto:
pj. Tom Lindström, Luotsintie 2, 07910 Valko, p. 040 7417739, t.lindstroem(at)live.com
siht. Hillevi Grönroos, Rantatie 1, 07800 Lapinjärvi, p. 050 340 3518, hillevi(at)sulo.fi

AL:n Luoteis-Uudenmaan osasto:
pj. Erkki Junttila, Mannilantie 34, 03100 Nummela, puh. 0400 780 295, sannakaarina(at)msn.com
 

AL:n Myrskylän osasto
Syväjäventie 12 A,07600 Myrskylä, almyrskyla(at)gmail.com
pj. Petri Kymäläinen, Niemenjärventie 19, 07600 Myrskylä, p. 045 1398744, petrikymalainen(at)aol.com
siht. Marian Väisänen, Fredrika Runeberginkatu 9 A 4, 01600 Porvoo, p. 045 1329397, maija.vaisanen(at)gmail.com

AL:n Porvoon osasto:
pj. Merja Siltala, Kytöjärventie 13, 06750 Tolkkinen, puh. 0400 604 732, peta.siltala(at)pp.inet.fi
siht. Hannu Virolainen, Hiidenheitontie 12, 06650 Hamari, puh. 0400 377 410, hannu.virolainen(at)pp2.inet.fiiht. Unto Kallela, Kaartotie 7, 03400 Vihti puh. 0400 817 829, unto.kallela(at)kolumbus.fi

AL:n Raaseporin osasto:
pj.Paavo Porkka, Kuovilantie 589, 10420 Pohjankuru, puh. 0400-471 633
siht. Leif Lindberg, Mäntynummenkuja 4 A 16, 10300 Karjaa, puh. 046 5466010, leif.l(at)luukku.com


AL:N HELSINGIN PIIRI

Väliaikainen piirin puheenjohtaja;

Kari Tornivaara
Vilppulantie 26 J 119
00770 Helsinki
p. 050 403 3203, ktorniva(at)welho.com

AL:n Helsingin osasto:
pj. Stefan Felin , stefan.felin(at)outlook.com
siht. Eeva Wetterstrand-Pihola, Hiirakkokkuja 6 A 10, 02100 Vantaa, p. 044 533 0386 eeva.wetterstrandpihola(at)gmail.com